Szczegóły oferty

Nałęczów, ul. Henryka Wiercieńskiego

Nałęczów, ul. Henryka Wiercieńskiego

Mieszkanie - sprzedaż 572 000 PLN 5 500PLN/m 2
104 m2  Pokoje: 3 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Tak możesz mieszkać!!! Piękny dwupoziomowy apartament w Nałęczowie w stanie deweloperskim do własnej adaptacji. Dostępne powierzchnie 104, 106 i 108m2. Prezentacja wszystko Ci powie. Zapraszam.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK z siedzibą w Lublin (20-029) przy A. Grottgera 7/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).